POŻYCZKI PRYWATNE ! ODDŁUŻANIE ! CAŁA POLSKA ! 2024-01-16
100 zł
Warmińsko-mazurskie, Elbląg

POŻYCZKI PRYWATNE ! ODDŁUŻANIE ! CAŁA POLSKA !

Udzielimy pożyczki prywatnej z własnych środków. Jest to pomoc dla osób bez zdolności kredytowej, zadłużonych lub w trudnej sytuacji finansowej. Pomagamy również wyjść ze spirali długów - konsolidacja pożyczek, chwilówek.

Pomagamy osobom:
- z komornikiem
- z problemami w bazach ( BIK, BIG, ERIF, KRD)
- nieterminowo spłacającym obecne zobowiązania
- bez zdolności kredytowej

Warunki:
- pożyczkę w kwocie od 5.000 zł do 50.000 zł
- system spłat - miesięczne raty nawet do 84 m-c
- oprocentowanie roczne 3 %

Nie wymagamy zakładania konta.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
E-mail: b7154815@gmail.com
Ocena: 0
Wyświetleń: 17 Dodał(a): b7154815


Komentarze
Inne propozycje

DARMOWE OGŁOSZENIA ELBLĄG

Web-Ogloszenia.pl to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. Web-Ogloszenia.pl to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.